Неділя, 20.10.2019, 04:09
Вітаю Вас Гість | RSS

Калинівський НВК

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Блог

Головна » 2016 » Травень » 23 » ПРОТОКОЛ №5 Засідання педагогічної ради вчителів Куйбишевського НВК від 23 травня 2016 року
16:40
ПРОТОКОЛ №5 Засідання педагогічної ради вчителів Куйбишевського НВК від 23 травня 2016 року

ПРОТОКОЛ №5

 

Засідання педагогічної ради вчителів Куйбишевського НВК

від 23 травня 2016 року

 

с. Куйбишеве Снігурівського району

Миколаївської області

 

Голова педагогічної ради Чернишева В.Л.

Секретар Манзюк Т.М.

 

Присутні: 15 осіб (список додається)

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

  1. Про перевід учнів 1-8, 10 класів.
  2. Про допуск до ДПА учнів 9 класу
  3. Про затвердження плану роботи НВК на літній період
  4. Про нагородження учнів НВК.
  5. Про випуск учнів НВК.

СЛУХАЛИ: заступника директора з навчально-виховної роботи Пономаренко Ольгу Миколаївну, яка зазначила, що при умові виконання навчальної програми учні 1-8, 10 класів можуть бути переведенні до наступних класів.

ВИСТУПИЛИ: класні керівники Манзюк Т.М., Доценко Г.М., Марикіна Н.С., Журавель О.А., Захарченко Т.В., Островчук О.І., Манзюк О.О., Василькова С.І., Танчак Г.І., які вказали, що учні 1-8, 10 класів виконали навчальні програми і можуть бути переведенні до наступних класів

УХВАЛИЛИ:

  1. Перевести до 2 класу

Вотякову Анастасію

Майстерчук Валерію

Слюсарчука Нікіту

Суходольського Андрія

Бондарчука Андрія

Таракана Андрія

Кучіра Степана

Терпугова Володимира

Михайловського Артема

Продіуса Валерія

Перевести до 3 класу учнів 2 класу

Бодарєву Євдокію

Загороднього Владислава

Вальчук Іванну

Рибій Валентину

Пономаренко Тетяну

Колестинську Анастасію

Волчастого Валерія

Катрич Олександру

Михайловського Максима

Перевести до 4 класу учнів 3 класу

Мікуляк Любов

Іванова Максима

Манзюка Володимира

Хижняк Вікторію

Власенко Лідію

Нагородити похвальним листом Мікуляк Любов

Перевести до 5 класу учнів 4 класу

Олійника Анатолія

Захарченко Вікторію

Пономаренко Владислава

Раковець Єлизавету

Марикіна Олександра

Самоту Аліну

Мальованчук Юлію

Залишити на повторний курс ученицю 4 класу Бочанову Антоніну.

(за згодою батьків, заява додається)

Перевести до 6 класу учнів 5 класу

Данильчука Ігоря

Чернишеву Валерію

Продіуса Олександра

Волошановську Ангеліну

Аккерман Яну

Ленчука Олександра

Доценко Катерину

Нагородити Похвльним листом Чернишеву Валерію

Перевести до 7 класу учнів 6 класу

Турчанович Ніну

Ткаченка Кіріла

Мікуляк Нелю

Купрій Ольгу

Рибія Дмитра

Ленчук Інну

Бочанова Вячеслава

Штукун Людмилу

Перевести до 8 класу учнів 7 класу

Андрєєва Валерія

Гончарову Альону

Кузьміну Тетяну

Кузенкова Миколу

Раковець Каріну

Катрича Дмитра

Пономаренко Ганну

Перевести до 9 класу учнів 8 класу

Блащука Валерія

Вальчука Ігоря

Панасюка Дмитра

Радіченка Олега

Болог Тетяну

Балову Олену

Перевести до 11 класу учнів 10 класу

Стовбовенка Леоніда

Руденка Дмитра

Самоту Іллю

Леонову Вікторію

Мікуляка Іллю

Турчанович Любов

2. СЛУХАЛИ: заступника директора з навчально-виховної роботи Пономаренко Ольгу Миколаївну, яка повідомила, що учні 9 класу виконали навчальну програму і можуть бути допущенні до ДПА

ВИСТУПИЛИ: класний керівник 9 класу Трипуз Тетяна Миколаївна, яка зазначила, що учні 9 класу виконали навчальну програму з усіх предметів

УХВАЛИЛИ: допустити до державної підсумкової атестації учнів 9 класу

 Катрич Євгенію

Пономаренко Дар’ю

Протченко Єлизавету

Реца Івана

Бессараб Валентину

Штукуна Руслана

3. СЛУХАЛИ: директора НВК Чернишеву Вікторію Логвинівну, яка ознайомила з планом роботи закладу на літній оздоровчий період

ВИСТУПИЛИ: Мікуляк Ніна Василівна, заступник директора з виховної роботи, яка запропонувала затвердити заходи щодо оздоровлення вихованців НВК

УХВАЛИЛИ: затвердити план заходів щодо літнього оздоровлення вихованців дошкільного і шкільного підрозділів на 2015-2016 н.р.

4. СЛУХАЛИ: заступника директора з виховної роботи Мікуляк Ніну Василівну, яка повідомила, що протягом навчального року учні комплексу брали участь у різноманітних конкурсах, за що отримали нагороди.

ВИСТУПИЛИ: класовод 2 класу Доценко Ганна Михайлівна, класний керівник 6 класу Островчук Ольга Ігорівна, керівник туристичного гуртка Васильков Юрій Миколайович, які запропонували нагородити грамотами переможців та вручити їх під час проведення свята Останнього дзвоника.

УХВАЛИЛИ:

  1. За активну участь у 4 обласному конкурсі «Барвиста писанка» нагородити дипломом учасника учнів 2 класу: Вальчук Іванну, Волчастого Валерія, Михайловського Максима, Бодарєву Євдокію, Загороднього Владислава, ученицю 5 класу Чернишеву Валерію.
  2. Грамотою відділу освіти нагороджується учениця 5 класу Чернишева Валерія за І місце у районному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Молоде покоління  за безпеку дорожнього руху»
  3. Нагородити грамотою відділу освіти учня 2 класу Михайловського Максима за ІІІ місце в конкурсі «Новорічна композиція» номінація «Новорічний букет».
  4. Нагородити грамотою відділу освіти ученицю 2 класу Пономаренко Тетяну за ІІ місце в конкурсі «Пелікан рожевий – птах – 2015 року».
  5. Нагородити грамотою відділу освіти ученицю 3 класу Мікуляк Любов за ІІ місце в конкурсі «Новорічна композиція» номінація «Стилізована ялинка».
  6. Нагородити грамотою відділу освіти Мікуляк Нелю за І місце у районному етапі обласного конкурсу учнівської творчості, присвяченого Всесвітньому дню здоров’я (номінація «Моя родина за здоровий спосіб життя»).
  7. Нагородити грамотою ученицю 4 класу Самоту Аліну за І місце у районному турі обласних учнівських олімпіад з німецької мови.
  8. Нагородити грамотою відділу освіти команду за ІІІ загально командне місце на відкритій зимовій першості Будинку творчості дітей та юнацтва зі спортивного туризму.
  9. Нагородити туристичну команду за ІІІ місце на відкритій зимовій першості Будинку творчості дітей та юнацтва зі  спортивного туризму (по виду «Командна техніка»).
  10. Оголосити подяку відділу освіти вчителю іноземної мови Островчук Ользі Ігорівні за якісну підготовку учнів початкових класів до предметної олімпіади з німецької мови.
  11. Грамотою Національної академії педагогічних наук України, видавництвом «Шкільний світ» нагороджується Трипуз Тетяна Миколаївна, лауреат конкурсу: Панорама творчих уроків «Я – віртуоз у викладанні предмета».
  12. Дипломом ІІІ ступеня Самоту Аліну, ученицю 4 класу, переможницю ІІІ етапу обласної олімпіади з німецької мови серед учнів 2-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів області.
  13.  Винести подяку Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Островчук Ользі Ігорівні, учителю німецької мови за якісну підготовку переможця ІІІ етапу обласних олімпіад із базових дисциплін серед учнів 2-4 класів загальноосвітніх начальних закладів області.

5.СЛУХАЛИ: заступника директора з навчально-виховної роботи Пономаренко Ольгу Миколаївну, яка повідомила , що учні 11 класу успішно склали ДПА і можуть бути випущені зі школи.

ВИСТУПИЛИ: Роковець Любов Володимирівна, класний керівник 11 класу, яка повідомила, що учні 11 класу успішно склали ДПА, розрахувалися зі шкільною бібліотекою.

УХВАЛИЛИ:

  1. Випустити зі школи учнів 11 класу

Андрєєву Ірину Валентинівну

Магу Сергія Володимировича

Панайдакі Марію Петрівну

Кузенкова Андрія Вікторовича

Гусаренка  Олександра Сергійовича

  1. Атестати вручити в урочистій обстановці 27 травня о 8.30 години.

 

 

 

 

 

 

Голова педради   _________ В.Л. Чернишева

 

                                                            (підпис)

Секретар :            __________Т.М. Манзюк

                                                           (підпис)

 

 

Переглядів: 206 | Додав: kuybnvk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031